Geoblog.pl    jacekl    Podróże    Birma vel Myanmar 2015    Take off

Take off

Polska, Warszawa

Jestem na Okęciu. Bardzo dziekuje Tomkowi za podwózkę. Jakoś dziś mało ludzi i wszystko przebieglo sprawnie. Mój podróźny przyjaciel juź nabyty wiec pozostało oczekiwanie. Z atrakcji tylko to że nie zapakowano mi zakupu w folie security i musiałem się upomnieć. Jak by ktoś był greenhornem to miałby kłopoty, potencjalnie oczywiście. Bo w Doha nigdy nikt mnie nie kontrolował pod względem ttych substancji. Szkoda źe samemu bo nie mam dobrych wspomnień z lotów samemu ( odsyłam do wcześniejszych blogów). Zobaczymy jak jest Wifi w Birmie, słyszałem, źe nie najlepiej. Więc relaje mogą byćrwane. Druga sprawa to Piotr i jego program wycieczki, tj max zwiedzania zero czasu na nieróbstwo. Ma to swoje wizualne zalety ale nie ma czasu na pisanie bo modlę się o sen☺
Póki co czekam na wejście na pokład Qatar Airways. A oni tak skrzywdzili naszych..... Skąd mogłem wiedziec 6 miechow temu

Uwaaga generalna: bardzo prosze o wyozumiałość lingwistyczną bo pracuje na tablecie. Np nacisniecie z dłużej powoduje ź a nie ż. Ź trzeba przesunąć w bok co nie zawsze sie udaje. Więc nie zawsze forma wynika ze stanu autora. Hej

robert64
robert64 - 2015-02-04 19:30
No to w drogę! Chętnie poobserwuję, bo w tym roku do Azji chyba się nie wybiorę, a Birmę wspominam z ogromnym sentymentem.
Byłem 5 lat temu, podobno się dużo zmieniło, ale miejmy nadzieję że ludzie tak samo wspaniali i uczynni.
Szerokiej drogi!

Mario
Mario - 2015-02-05 07:18
Pisz jak najwięcej, bo jak my byliśmy w Birmie 4 lata temu to internet był tylko w 2 miastach w kraju... ponoć Birma się bardzo zmieniła... jestem ciekawy jak bardzo...

Jak my byliśmy to do stolicy można było się zbliżyć maksymalnie na 100 km od miasta a teraz tam jeżdża wycieczki...

Tak jak Robert64... mam nadzieje że ludzi są tak samo gościnni jak 4 lata temu

Udanej wyprawy życzę...

tealover
tealover - 2015-02-15 21:03
Ale super, że znowu piszesz!! :)

jacekl
Jacek